Haber

Aykut Kocaman Fenerbahçe’ye mi dönüyor? Aykut Kocaman Fenerbahçe’ye mi geliyor?

Jorge Jesus ile ‘şimdilik’ yola devam etme kararı alan Fenerbahçe’de Türkiye Kupası’nda Kayserispor ile oynayacağı maç her şey için belirleyici olacak. Olası bir ayrılık durumunda öğretmen adaylarını da değerlendiren Sarı-Lacivertliler’in isimleri ortada. Aykut Kocaman Konuyla ilgili Fenerbahçe’ye dönen taraftarlar ve futbolseverler Aykut Kocaman, arama motorlarında mı? Aykut Kocaman Fenerbahçe’ye mi geliyor? soruları inceledi.

AYKUT KOCAMAN FENERBAHÇE’YE DÖNÜYOR MU?

Jorge Jesus ile ‘şimdilik’ yola devam etme kararı alan Fenerbahçe’de Türkiye Kupası’nda Kayserispor ile oynayacağı maç her şey için belirleyici olacak. Olası bir ayrılık durumunda öğretmen adaylarını da değerlendiren Sarı-Lacivertliler’de Aykut Kocaman’ın adı da gündemde. Avrupa Ligi’nde elenen Fenerbahçe için en gerçekçi hedef Ziraat Türkiye Kupası. Perşembe günü Kayserispor ile çeyrek finalde oynanacak maç Fenerbahçe için kırılma noktası olacak.

Jorge Jesus ile devam etme kararı alan Fenerbahçe, Kayserispor maçının ardından bu konudan ayrıldı. Türkiye Kupası’nda atılan bir havlu İsa’yı koltuğundan indirebilir. Mahallede olası bir ayrışmaya karşı mahalleli öğretmen adayları konuşulmaya başlandı. 2011 yılında teknik direktör olarak şampiyonluk yaşayan Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu Aykut Kocaman’ın da adı gündemde.

Başkan Ali Koç, Fenerbahçe’de görev yaptığı süre boyunca yaptığı en büyük hatanın Aykut Kocaman’ı göndermek olduğunu söyleyerek, “Başkan olur olmaz Aykut Kocaman’ı gönderdiğime pişmanım. Bu kadar büyük bir değişiklik bu kadar çabuk yapılmamalıydı” dedi. Aykut Kocaman, Sarı-Lacivertlilerle yeniden anlaşırsa Fenerbahçe’de 3. devresini yaşayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu